O stránkách Nostalghia.cz


Doména Nostalghia.cz byla u NIC registrována 27. 12. 2001. O tři měsíce později (přesně 4. 4. 2002) na ní byly zprovozněny tyto stránky. Nostalghia.cz má zásadně nekomerční charakter. Cílem je vytvoření informační databáze, která je tematicky zaměřená na vybrané filmové tvůrce a filmová díla, jak jsou definována v úvodním Prologu.

Základní strukturu stránek Nostalghia.cz tvoří samostatné stránky filmových andělů. Vedle nich přináší Nostalghia.cz příležitostně i další informace, související se zaměřením stránek. Všechny části jsou přístupné z menu na úvodní stránce. Vedle toho jsou na stránkách zprovozněny také „speciály“: Nostalgická dívídítéka, zabývající se filmy na DVD, knihovna textů Příloha Nostalghia.cz (dříve Myslet filmem), přinášející rozličné texty o filmu, které s léty nestárnou a Soupis českých širokoúhlých filmů.

Všechny stránky nejsou aktualizovány pravidelně, ale jejich aktualizace se odvíjí od míry příchozích informací a v neposlední řadě také od sil autora, které jsou omezené. Je možné, že časem nějaké nové části vzniknou, případně jiné budou uzavřeny. Připomínky, náměty nebo upozornění na chyby a nedostatky jsou vítány.

Petr Gajdošík
nostalghia(zavinac)nostalghia.czK obsahu a podobě stránek různou měrou přispěli a přispívají:
Miloš Fryš [Camera obscura]
Tomáš Hála
Jan Jílek
Radim Juřica
Milan Klepikov
Antonín V. Líman (†)
Jan Lipšanský
Jaroslav Němec
Stanislava Přádná
Petr Soukup [Zóna]
Vladimír Suchánek
Zdena Škapová


Archiv zpráv k úpravám Nostalghia.cz
Nostalghia.cz, ver. 2020 [3. 2. 2020]
Nostalghia.cz v novém [6. 6. 2009]
Nové barvy Nostalghia.cz [27. 6. 2003]
Prolog [4. 4. 2002]


* * *
TOPlist


© 2002-2020 Nostalghia.cz
© 2002-2020 Petr Gajdošík

[Facebook] [Twitter]